10.05.2021

Milujem svoju prácu

Milujem svoju prácu

Vo svete realít je hladký priebeh procesov a ľudskosť dôležitá

 

Vitajte a vstúpte... Tieto slová vyslovujem pri mojej práci vo svete realít každý deň. A budete ich počuť aj v prípade, keď navštívite moju realitnú kanceláriu na ulici Sv. Vincenta 1, v Bratislave. S dôverou mi zverte predaj, prenájom alebo kúpu vašej nehnuteľnosti. Práca s ľuďmi a nehnuteľnosťami sa rokmi stala mojou vášňou. Vo svete realít sa cítim ako doma a moji klienti hovoria, že vybavím aj nemožné   To mi dáva silu a presvedčenie, že mám prácu snov, ktorá mi navyše prináša radosť, klientom úžitok a obojstrannú spokojnosť.

 

Čo získate v mojej osobe pri predaji, prenájme alebo kúpe vašej nehnuteľnosti?
 

Vo svete realít pôsobím od roku 2016. Ku klientom pristupujem individuálne, profesionálne, seriózne, s rešpektom a najmä ľudsky. S rozvahou vás prevediem celým procesom predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti. Zmenu v bývaní vnímam ako zmenu k lepšiemu a som tu pre vás, keď ma potrebujete.

 

Od detstva som vraj bola neposedná, potrebovala som byť všade, mať prehľad o všetkom a zažiť všetko... Mama mi hovorila, že som tvrdohlavá a perfekcionista.

Dnes však viem, že práve tieto moje vlastnosti využívam každý deň pri práci realitného makléra.

Je to krásna práca a vyžaduje si plné nasadenie, čo ma na nej veľmi baví. V mojej osobe realitnej maklérky získate akčnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, kreativitu, organizáciu času. Nebojím sa žiadnej výzvy, či problému.

 

Ponuka portfólia nehnuteľností rastie vďaka spokojným klientom

 

Som vďačná za prácu vo svete realít a som vďačná za každého spokojného klienta. Teším sa na každý deň, ktorý mi prináša nové nehnuteľnosti a nové spolupráce s klientmi. Vďaka odporúčaniam spokojných klientov, počet nových ponúk stúpa a rozširuje sa portfólio nehnuteľností v mojej ponuke. Dôvera sa buduje dlhodobo, a preto ku každej novej spolupráci pristupujem s rešpektom a plnou vážnosťou. Na mojej web stránke v časti REFERENCIE si môžete prečítať skúsenosti mojich spokojných klientov.
 

Rozhodujete sa o predaji, prenájme alebo kúpe vašej nehnuteľnosti, a radi by ste zverili tento proces do dobrých rúk? Napíšte mi email na monika.grebeci@grebecireal.sk, prípadne napíšte do Kontaktného formulára tu vašu predstavu a ja vás budem kontaktovať.

Teším sa na stretnutie s vami v priestoroch mojej kancelárie!

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu