Referencie klientov

Ďakujeme za ocenenie našej práce, napĺňa nás to a motivuje.

I.H.

Náš kontakt s Monikou Grebeči sa začal náhodne obhliadkou bytu, a vďaka výbornej a flexibilnej spolupráci pokračoval aj pri predaji a kúpe ďalších nehnuteľností v našej rodine. Monika Grebeči sa snaží v maximálnej miere uspokojiť požiadavky klienta, poradí a usmerní aj klienta, ktorý nie je vo sfére kúpy/predaja nehnuteľností skúsený. Každá komunikácia, či už osobná, alebo telefonická, nás presvedčila o tom, že Monika Grebeči svoju prácu vykonáva s láskou, radosťou, trpezlivosťou a v snahe konať v najlepšom záujme klienta. Moniku Grebeči by som odporúčala svojim známym ako dôslednú, korektnú, dôveryhodnú, a veľmi milú agentku. Ak bude moja rodina potrebovať realitné služby, obrátime sa na ňu opäť.

I.H.
Manželia K.

Pani Monika Grebeči pracuje na profesionálnej úrovni. Ocenili sme jej znalosti a odporúčania v oblasti legislatívy spojenej s predajom nehnuteľnosti, financovaním a výbornou orientáciou na realitnom trhu. Pri samotných obhliadkach pôsobila veľmi milo, dôveryhodne a profesionálne bez problémov aj v anglickom jazyku. Pani Grebeči odporúčame a v budúcnosti by sme určite jej služby opäť využili.

Manželia K.
JUDr. Peter K.

S Mgr. Monikou Grebeči som realizoval kúpu svojho aktuálneho bytu v roku 2014. Za mňa aj z pohľadu môjho vzdelania (právnik) bola kúpa nehnuteľností absolútne bezproblémová vo všetkých štádiách (kontakt, obhliadka, ochota odpovedať na otázky týkajúce sa nehnuteľnosti, podklady ku kúpe, návrh kúpnej zmluvy, podpis kúpnej zmluvy, fyzické odovzdanie nehnuteľnosti). Jej profesionalitu a obdivuhodnú schopnosť sociálnej interakcie pri moderovaní kúpy a predaja medzi dvoma zmluvnými stranami ma osobne oslovila v takej miere, že som ju pokojne odporúčal ďalším svojim kolegom, rovnako s právnym vzdelaním. Osobný názor-  realizácia kúpy ako aj predaja nehnuteľnosti, hneď v začiatkoch vytvára pocit, ktorý si človek z pochopiteľných dôvodov (kúpa často krát ojedinela, dôvera/peniaze) udrží počas ďalšieho života a užívania danej nehnuteľnosti. Kúpa nehnuteľnosti mnou za aktívnej pomoci a účasti Mgr. Moniky Grebeči vo mne zanechala spomienky, pri ktorých sa aj s odstupom času len a len usmievam. Za mňa ešte raz Vďaka 🙏

JUDr. Peter K.
S.V.

S pani Monikou Grebeči som sa stretla pri predaji môjho 2 izb.bytu v Rusovciach. Hneď pri prvom stretnutí ma zaujala svojím milým úsmevom a ľudským prístupom. Jej práca je veľmi profesionálna. Pomohla mi nainštalovať byt, aby hneď pri prvej návšteve potencionálnemu kupcovi byt ukázal svoje plusy a zaujal. Aj vďaka prístupu a práci pani Grebeči sa byt predal veľmi rýchlo. Nemusela som sa o nič starať, pani maklérka ma navádzala na jednotlivé ďalšie kroky, všetko dopredu zabezpečovala, takže som len podpisovala čo bolo treba, až po založenie nehnuteľnosti na nového majiteťa do katastra. Ďakujem pani Grebeči za vysokoprofesionálnu prácu.

S.V.
I.V.

So spoluprácou s Monikou sme boli veľmi spokojní. Je to profesionál s dlhoročnými skúsenosťami a dostali sme od nej aj niekoľko rád nad rámec našej spolupráce. Oceňujeme hlavne jej maximálne nasadenie, rýchle jednanie a ľudský prístup.

I.V.
Mgr.  Michal M.

S prácou realitnej maklérky sme boli nadmieru spokojní. Flexibilita, otvorená komunikácia, používanie nových technológii, prehľad vo svete realít, príjemné vystupovanie, pripravenosť - týmito slovami by som opísal pani Mgr. Moniku Grebeči pri pomoci predaja našej nehnuteľnosti. Oslovilo nás viacero maklérov, nikomu sme ale nepodpísali exkluzivitu, lebo sme nechceli. Keď nás navštívila pani Mgr. Grebeči, zostali sme so ženou zaskočení, nakoľko sme nečakali vyššie spomínané vlastnosti a schopnosti. Ako sme dopadli s predajom nehnuteľnosti nebudem ani písať, po tejto recenzii to musí byť jasné každému :)

Mgr. Michal M.
Z.K.

Absolútna spokojnosť, profesionálny prístup, vždy k dispozícii a ochotná pomôcť, ak niečomu nerozumiete dôkladne vysvetlí. Najprv som byt chcela prenajať – každý mávol rukou, že byt pekný – škaredá štvrť...p. Grebeči ho po týždni prenajala na 2roky!!!! A to som mala pred ňou mala najatú realiťáčku, kt. mi tvrdila, že mám to dať hocikomu, no ja som nechcela nikoho so  psom – aby nesmrdeli parkety atď. po týždni prišiel pár a zdržali sa J)) Po rozhodnutí predať byt, mi po prvej ohliadke prvý záujemca byt kúpil. Úplne úzasná realiťáčka, kt. môžem iba doporučiť a aj som to robila. No známi si našli vždy niekoho iného a predávali nehnuteľnosti fakt dlho. P. Grebeči volávam doteraz, zvažujem kúpu, vždy ochotne poradí, povie svoj názor... nemenila by som!

Z.K.
Lucia V.

Ak hľadáte človeka, ktorý by Vám mal byť nápomocný, mal by byť samostatný, spoľahlivý, ústretový a nápaditý vo svojom obore, Monika je šéfkou tohto oddelenia :-). Pomohla nám s predajom a následnou kúpou nehnuteľnosti, zorganizovala celý proces na výbornú, dôkladne pripravila a dotiahla do konca všetko potrebné. Aj vďaka nej išlo všetko veľmi hladko a dnes máme krásne bývanie. Monika nie je len výborná maklérka, ale je to empatický človek s veľkým srdcom.

Lucia V.
Juraj a Silvia

S Monikou sme mali tú česť počas kúpy rodinného domu v radovej zástavbe. Boli sme veľmi spokojní aj s manželkou s jej vysoko profesionálnym a priateľským prístupom, ktorý mala počas celého procesu od obhliadky, až po odovzdanie nehnuteľnosti. Okrem predaja nám Monika pomohla veľmi aj s vybavením úžasného hypotekárneho poradcu, zabezpečovala promptnú komunikáciu s developerom, stavbyvedúcimi, komunikovala naše požiadavky, snažila sa vždy vyjsť v ústrety a nájsť riešenia pre rôzne situácie, ktoré nastali počas celého predaja. Taktiež zabezpečila vypracovanie zmlúv, vkladov na kataster, prepisov vodomerov, elektromerov a všetkých formalít, ktoré boli potrebné k odovzdaniu a prevzatiu nehnuteľnosti. Po formálnom prevzatí nehnuteľnosti v štádiu holodom sa naďalej zaujímala o naše potreby a pomáhala nám v komunikácii s developerom počas dokončovacích prác. Za nás určite odporúčame spoluprácu a v prípade, že by sme v budúcnosti potrebovali riešiť predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti, určite by sme sa na ňu s radosťou opäť obrátili.

Juraj a Silvia
Ján M.

Pekný deň prajem pani Grebeči, s kúpou nehnuteľnosti som nemohol byť spokojnejší, hladký a rýchly priebeh, navyše v problematickom období, keďže v čase keď mi vyvstala potreba kúpy nehnuteľnosti, práve končili 100% úvery a veľa ľudí ich ešte chcelo stihnúť. Ďakujem za vašu službu a určite sa ozvem, v prípade, že budem predávať :)

Ján M.
V.F.

Pani Grebeči je profesionálka na úrovni. Od prvého momentu bolo zrejmé, že sa problematike venuje už dlhé roky. Veľmi som ocenil jej prístup a ochotu pracovať aj mimo štandardných hodín a dotiahnutie práce do konca bez toho, aby som musel byt angažovaný.

V.F.
Júlia&Martin

Monika, ďakujeme vám za sprevádzanie, trpezlivosť a ochotu pri predaji nehnuteľnosti. Lepšieho človeka ako vás sme si ani nemohli priať. Veľmi veľká profesionalita a odbornosť, ktorá nesmie zostať nepovšimnutá. Sme šťastní, že ste nás priviedli do úspešného konca. Prajeme vám veľa spokojných klientov a úspech nielen v pracovnom ale i osobnom živote.

Júlia&Martin
Elena

Dnes som bola s partnerom na obhliadke bytu a chcela by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat za váš profesionálny a zároveň empatický prístup. Ešte sa mi nestalo, že by maklér mal také vedomosti o danej nehnuteľnosti a vyjadril takú ochotu voči klientovi. Nehnuteľnosť nám bola výborne odprezentovaná a vytvorili ste pri obhliadke veľmi príjemnú atmosféru. Budem veriť, že cez vašu realitnú kanceláriu sa nám podarí nájsť vhodný byt, pretože lepši prístup si klient ani nemôže želať. Ďakujem za vašu ochotu. Kiežby sa môj email dostal i k vašim kolegom a partnerom, pretože si oficiálne poďakovanie zaslúžite. Veľa úspechov a teším sa na ďalšie stretnutie.

Elena

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu