Referencie klientov

Ďakujeme za ocenenie našej práce, napĺňa nás to a motivuje.

manželia kupujúci RD Veľký Biel

S pani Grebeči sme boli veľmi spokojní, bola nám naozaj nápomocná pri procese kúpy domu, vždy ochotná, pomohla vybaviť všetko potrebné a veľmi milý a ľudský prístup. Ďakujeme a všetkým odporúčam spoluprácu.

manželia kupujúci RD Veľký Biel
V.B. predávajúci RD Nová Dedinka

S prácou realitnej maklérky som bol nadmieru spokojný, nakoľko zastupovala moje záujmy vo veci predaja rodinného domu nielen po komplexnej odbornej stránke, ale výborne zastúpila aj pozíciu tzv. mediátorky. Budúcim kupcom sa nepodarilo včas si zabezpečiť peniaze na kúpu môjho rodinného domu, pričom realitná maklérka bola pripravená pomôcť budúcim kupcom vo veci získania pôžičky. Na základe jej profesionálneho konania som napokon súhlasil s podpísaním dodatku zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a neľutoval som. Do 4 dní kupujúci peniaze nadobudli a môj dom bez ďalších problémov odkúpili. Ďakujem pani Grebeči.

V.B. predávajúci RD Nová Dedinka
T.R. predávajúci 2i byt Bratislava

Po neúspešnom pokuse trvajúcom vyše 3 mesiace predať štýlový 2 izbový byt v širšom centre Bratislavy inou realitkou, som sa rozhodol pre spoluprácu s pani Grebeči. Fotky aj homestaging boli spravené profesionálne a výrazne lepšie ako predtým, čo naozaj pomohlo predať byt do 3 týždňov. Maximálna spokojnosť, dobrá komunikácia.

T.R. predávajúci 2i byt Bratislava
K. a L.P.  manželský pár kupujúci 3 izbový byt Bratislava

S pani Grebeči sa veľmi ľahko spolupracovalo, všetko nám podrobne vysvetlila a bola vždy k dispozícii keď sme niečo potrebovali. Svoju prácu robí s láskou a to je vidno na jej ochote, dobrosrdečnosti a profesionalite. Odporúčame všetkými desiatimi.

K. a L.P. manželský pár kupujúci 3 izbový byt Bratislava
P.H. kupujúca mezonet so záhradou Bratislava

„Bývanie“ – jednoduché slovo, ktoré skrýva tak veľa... Človek ho hľadá raz, možno párkrát za život. Zo začiatku je neistý, plný očakávania aj obáv. Hľadá, pátra, oslovuje rodinu, známych aj neznámych. A potom to príde, nájdete miesto, ktoré vás zaujme a zavoláte na číslo v inzeráte. Prvý telefonát, keď sa človeku potia ruky a nevie na koho natrafí na druhej strane... Prvý osobný kontakt, obhliadka, hypotéka, komunikácia so staviteľom, rezervačné a kúpne zmluvy, vklad na kataster, vybavenie prípojok, prevzatie nehnuteľnosti a popritom mnoho otázok a telefonátov 😊 Nádherný, ale zároveň náročný a dlhý proces, počas ktorého sa musíte ÚPLNE spoľahnúť na realitného makléra. „Vesmír“ nám prihral človeka s veľkým „Č“, s neoceniteľnými odbornými znalosťami z oblasti realít, s profesionálnym a ľudským prístupom a ochotou spolupracovať počas všetkých krokov pri kúpe nehnuteľnosti. Nie je samozrejmosťou, že človek natrafí na takéhoto človeka, ktorý má ešte jednu v tejto dobe neoceniteľnú vlastnosť a tou je úprimnosť. Skrátka človek s veľkým srdcom. Ďakujem Vám Monika, že ste nám pomohli nájsť nový „DOMOV“. Spoluprácu môžem s čistým svedomím odporučiť a v prípade, žeby som v budúcnosti znovu kupovala nehnuteľnosť, Monika bude prvá na koho sa obrátim.

P.H. kupujúca mezonet so záhradou Bratislava
J.Š. kupujúca 2i byt Bratislava

Ďakujem za možnosť stretnúť sa s p. Grebeci. Je to človek, ktorý je pre túto prácu stvorený, robí ju s radosťou, ľahkosťou, je vždy nápomocná, empatická aj napriek tomu, že je to práca aj o biznise. Je pre ňou poslaním, vytvárať ľuďom, svojim klientom nové možnosti bývania. Vidno, že svoju prácu miluje a dáva do nej svoje srdce.

J.Š. kupujúca 2i byt Bratislava
I.H.

Náš kontakt s Monikou Grebeči sa začal náhodne obhliadkou bytu, a vďaka výbornej a flexibilnej spolupráci pokračoval aj pri predaji a kúpe ďalších nehnuteľností v našej rodine. Monika Grebeči sa snaží v maximálnej miere uspokojiť požiadavky klienta, poradí a usmerní aj klienta, ktorý nie je vo sfére kúpy/predaja nehnuteľností skúsený. Každá komunikácia, či už osobná, alebo telefonická, nás presvedčila o tom, že Monika Grebeči svoju prácu vykonáva s láskou, radosťou, trpezlivosťou a v snahe konať v najlepšom záujme klienta. Moniku Grebeči by som odporúčala svojim známym ako dôslednú, korektnú, dôveryhodnú, a veľmi milú agentku. Ak bude moja rodina potrebovať realitné služby, obrátime sa na ňu opäť.

I.H.
Manželia K.

Pani Monika Grebeči pracuje na profesionálnej úrovni. Ocenili sme jej znalosti a odporúčania v oblasti legislatívy spojenej s predajom nehnuteľnosti, financovaním a výbornou orientáciou na realitnom trhu. Pri samotných obhliadkach pôsobila veľmi milo, dôveryhodne a profesionálne bez problémov aj v anglickom jazyku. Pani Grebeči odporúčame a v budúcnosti by sme určite jej služby opäť využili.

Manželia K.
JUDr. Peter K.

S Mgr. Monikou Grebeči som realizoval kúpu svojho aktuálneho bytu v roku 2014. Za mňa aj z pohľadu môjho vzdelania (právnik) bola kúpa nehnuteľností absolútne bezproblémová vo všetkých štádiách (kontakt, obhliadka, ochota odpovedať na otázky týkajúce sa nehnuteľnosti, podklady ku kúpe, návrh kúpnej zmluvy, podpis kúpnej zmluvy, fyzické odovzdanie nehnuteľnosti). Jej profesionalitu a obdivuhodnú schopnosť sociálnej interakcie pri moderovaní kúpy a predaja medzi dvoma zmluvnými stranami ma osobne oslovila v takej miere, že som ju pokojne odporúčal ďalším svojim kolegom, rovnako s právnym vzdelaním. Osobný názor-  realizácia kúpy ako aj predaja nehnuteľnosti, hneď v začiatkoch vytvára pocit, ktorý si človek z pochopiteľných dôvodov (kúpa často krát ojedinela, dôvera/peniaze) udrží počas ďalšieho života a užívania danej nehnuteľnosti. Kúpa nehnuteľnosti mnou za aktívnej pomoci a účasti Mgr. Moniky Grebeči vo mne zanechala spomienky, pri ktorých sa aj s odstupom času len a len usmievam. Za mňa ešte raz Vďaka 🙏

JUDr. Peter K.
S.V.

S pani Monikou Grebeči som sa stretla pri predaji môjho 2 izb.bytu v Rusovciach. Hneď pri prvom stretnutí ma zaujala svojím milým úsmevom a ľudským prístupom. Jej práca je veľmi profesionálna. Pomohla mi nainštalovať byt, aby hneď pri prvej návšteve potencionálnemu kupcovi byt ukázal svoje plusy a zaujal. Aj vďaka prístupu a práci pani Grebeči sa byt predal veľmi rýchlo. Nemusela som sa o nič starať, pani maklérka ma navádzala na jednotlivé ďalšie kroky, všetko dopredu zabezpečovala, takže som len podpisovala čo bolo treba, až po založenie nehnuteľnosti na nového majiteťa do katastra. Ďakujem pani Grebeči za vysokoprofesionálnu prácu.

S.V.
I.V.

So spoluprácou s Monikou sme boli veľmi spokojní. Je to profesionál s dlhoročnými skúsenosťami a dostali sme od nej aj niekoľko rád nad rámec našej spolupráce. Oceňujeme hlavne jej maximálne nasadenie, rýchle jednanie a ľudský prístup.

I.V.
Mgr.  Michal M.

S prácou realitnej maklérky sme boli nadmieru spokojní. Flexibilita, otvorená komunikácia, používanie nových technológii, prehľad vo svete realít, príjemné vystupovanie, pripravenosť - týmito slovami by som opísal pani Mgr. Moniku Grebeči pri pomoci predaja našej nehnuteľnosti. Oslovilo nás viacero maklérov, nikomu sme ale nepodpísali exkluzivitu, lebo sme nechceli. Keď nás navštívila pani Mgr. Grebeči, zostali sme so ženou zaskočení, nakoľko sme nečakali vyššie spomínané vlastnosti a schopnosti. Ako sme dopadli s predajom nehnuteľnosti nebudem ani písať, po tejto recenzii to musí byť jasné každému :)

Mgr. Michal M.
Z.K.

Absolútna spokojnosť, profesionálny prístup, vždy k dispozícii a ochotná pomôcť, ak niečomu nerozumiete dôkladne vysvetlí. Najprv som byt chcela prenajať – každý mávol rukou, že byt pekný – škaredá štvrť...p. Grebeči ho po týždni prenajala na 2roky!!!! A to som mala pred ňou mala najatú realiťáčku, kt. mi tvrdila, že mám to dať hocikomu, no ja som nechcela nikoho so  psom – aby nesmrdeli parkety atď. po týždni prišiel pár a zdržali sa J)) Po rozhodnutí predať byt, mi po prvej ohliadke prvý záujemca byt kúpil. Úplne úzasná realiťáčka, kt. môžem iba doporučiť a aj som to robila. No známi si našli vždy niekoho iného a predávali nehnuteľnosti fakt dlho. P. Grebeči volávam doteraz, zvažujem kúpu, vždy ochotne poradí, povie svoj názor... nemenila by som!

Z.K.
Lucia V.

Ak hľadáte človeka, ktorý by Vám mal byť nápomocný, mal by byť samostatný, spoľahlivý, ústretový a nápaditý vo svojom obore, Monika je šéfkou tohto oddelenia :-). Pomohla nám s predajom a následnou kúpou nehnuteľnosti, zorganizovala celý proces na výbornú, dôkladne pripravila a dotiahla do konca všetko potrebné. Aj vďaka nej išlo všetko veľmi hladko a dnes máme krásne bývanie. Monika nie je len výborná maklérka, ale je to empatický človek s veľkým srdcom.

Lucia V.
Juraj a Silvia

S Monikou sme mali tú česť počas kúpy rodinného domu v radovej zástavbe. Boli sme veľmi spokojní aj s manželkou s jej vysoko profesionálnym a priateľským prístupom, ktorý mala počas celého procesu od obhliadky, až po odovzdanie nehnuteľnosti. Okrem predaja nám Monika pomohla veľmi aj s vybavením úžasného hypotekárneho poradcu, zabezpečovala promptnú komunikáciu s developerom, stavbyvedúcimi, komunikovala naše požiadavky, snažila sa vždy vyjsť v ústrety a nájsť riešenia pre rôzne situácie, ktoré nastali počas celého predaja. Taktiež zabezpečila vypracovanie zmlúv, vkladov na kataster, prepisov vodomerov, elektromerov a všetkých formalít, ktoré boli potrebné k odovzdaniu a prevzatiu nehnuteľnosti. Po formálnom prevzatí nehnuteľnosti v štádiu holodom sa naďalej zaujímala o naše potreby a pomáhala nám v komunikácii s developerom počas dokončovacích prác. Za nás určite odporúčame spoluprácu a v prípade, že by sme v budúcnosti potrebovali riešiť predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti, určite by sme sa na ňu s radosťou opäť obrátili.

Juraj a Silvia
Ján M.

Pekný deň prajem pani Grebeči, s kúpou nehnuteľnosti som nemohol byť spokojnejší, hladký a rýchly priebeh, navyše v problematickom období, keďže v čase keď mi vyvstala potreba kúpy nehnuteľnosti, práve končili 100% úvery a veľa ľudí ich ešte chcelo stihnúť. Ďakujem za vašu službu a určite sa ozvem, v prípade, že budem predávať :)

Ján M.
V.F.

Pani Grebeči je profesionálka na úrovni. Od prvého momentu bolo zrejmé, že sa problematike venuje už dlhé roky. Veľmi som ocenil jej prístup a ochotu pracovať aj mimo štandardných hodín a dotiahnutie práce do konca bez toho, aby som musel byt angažovaný.

V.F.
Júlia&Martin

Monika, ďakujeme vám za sprevádzanie, trpezlivosť a ochotu pri predaji nehnuteľnosti. Lepšieho človeka ako vás sme si ani nemohli priať. Veľmi veľká profesionalita a odbornosť, ktorá nesmie zostať nepovšimnutá. Sme šťastní, že ste nás priviedli do úspešného konca. Prajeme vám veľa spokojných klientov a úspech nielen v pracovnom ale i osobnom živote.

Júlia&Martin
Elena

Dnes som bola s partnerom na obhliadke bytu a chcela by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat za váš profesionálny a zároveň empatický prístup. Ešte sa mi nestalo, že by maklér mal také vedomosti o danej nehnuteľnosti a vyjadril takú ochotu voči klientovi. Nehnuteľnosť nám bola výborne odprezentovaná a vytvorili ste pri obhliadke veľmi príjemnú atmosféru. Budem veriť, že cez vašu realitnú kanceláriu sa nám podarí nájsť vhodný byt, pretože lepši prístup si klient ani nemôže želať. Ďakujem za vašu ochotu. Kiežby sa môj email dostal i k vašim kolegom a partnerom, pretože si oficiálne poďakovanie zaslúžite. Veľa úspechov a teším sa na ďalšie stretnutie.

Elena

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu