Referencie klientov

Ďakujeme za ocenenie našej práce, napĺňa nás to a motivuje.

JUDr. Peter K.

S Mgr. Monikou Grebeči som realizoval kúpu svojho aktuálneho bytu v roku 2014. Za mňa aj z pohľadu môjho vzdelania (právnik) bola kúpa nehnuteľností absolútne bezproblémová vo všetkých štádiách (kontakt, obhliadka, ochota odpovedať na otázky týkajúce sa nehnuteľnosti, podklady ku kúpe, návrh kúpnej zmluvy, podpis kúpnej zmluvy, fyzické odovzdanie nehnuteľnosti). Jej profesionalitu a obdivuhodnú schopnosť sociálnej interakcie pri moderovaní kúpy a predaja medzi dvoma zmluvnými stranami ma osobne oslovila v takej miere, že som ju pokojne odporúčal ďalším svojim kolegom, rovnako s právnym vzdelaním. Osobný názor-  realizácia kúpy ako aj predaja nehnuteľnosti, hneď v začiatkoch vytvára pocit, ktorý si človek z pochopiteľných dôvodov (kúpa často krát ojedinela, dôvera/peniaze) udrží počas ďalšieho života a užívania danej nehnuteľnosti. Kúpa nehnuteľnosti mnou za aktívnej pomoci a účasti Mgr. Moniky Grebeči vo mne zanechala spomienky, pri ktorých sa aj s odstupom času len a len usmievam. Za mňa ešte raz Vďaka 🙏

JUDr. Peter K.
I.V.

So spoluprácou s Monikou sme boli veľmi spokojní. Je to profesionál s dlhoročnými skúsenosťami a dostali sme od nej aj niekoľko rád nad rámec našej spolupráce. Oceňujeme hlavne jej maximálne nasadenie, rýchle jednanie a ľudský prístup.

I.V.
Lucia V.

Ak hľadáte človeka, ktorý by Vám mal byť nápomocný, mal by byť samostatný, spoľahlivý, ústretový a nápaditý vo svojom obore, Monika je šéfkou tohto oddelenia :-). Pomohla nám s predajom a následnou kúpou nehnuteľnosti, zorganizovala celý proces na výbornú, dôkladne pripravila a dotiahla do konca všetko potrebné. Aj vďaka nej išlo všetko veľmi hladko a dnes máme krásne bývanie. Monika nie je len výborná maklérka, ale je to empatický človek s veľkým srdcom.

Lucia V.
Juraj a Silvia

S Monikou sme mali tú česť počas kúpy rodinného domu v radovej zástavbe. Boli sme veľmi spokojní aj s manželkou s jej vysoko profesionálnym a priateľským prístupom, ktorý mala počas celého procesu od obhliadky, až po odovzdanie nehnuteľnosti. Okrem predaja nám Monika pomohla veľmi aj s vybavením úžasného hypotekárneho poradcu, zabezpečovala promptnú komunikáciu s developerom, stavbyvedúcimi, komunikovala naše požiadavky, snažila sa vždy vyjsť v ústrety a nájsť riešenia pre rôzne situácie, ktoré nastali počas celého predaja. Taktiež zabezpečila vypracovanie zmlúv, vkladov na kataster, prepisov vodomerov, elektromerov a všetkých formalít, ktoré boli potrebné k odovzdaniu a prevzatiu nehnuteľnosti. Po formálnom prevzatí nehnuteľnosti v štádiu holodom sa naďalej zaujímala o naše potreby a pomáhala nám v komunikácii s developerom počas dokončovacích prác. Za nás určite odporúčame spoluprácu a v prípade, že by sme v budúcnosti potrebovali riešiť predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti, určite by sme sa na ňu s radosťou opäť obrátili.

Juraj a Silvia
Ján M.

Pekný deň prajem pani Grebeči, s kúpou nehnuteľnosti som nemohol byť spokojnejší, hladký a rýchly priebeh, navyše v problematickom období, keďže v čase keď mi vyvstala potreba kúpy nehnuteľnosti, práve končili 100% úvery a veľa ľudí ich ešte chcelo stihnúť. Ďakujem za vašu službu a určite sa ozvem, v prípade, že budem predávať :)

Ján M.
Elena

Dnes som bola s partnerom na obhliadke bytu a chcela by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat za váš profesionálny a zároveň empatický prístup. Ešte sa mi nestalo, že by maklér mal také vedomosti o danej nehnuteľnosti a vyjadril takú ochotu voči klientovi. Nehnuteľnosť nám bola výborne odprezentovaná a vytvorili ste pri obhliadke veľmi príjemnú atmosféru. Budem veriť, že cez vašu realitnú kanceláriu sa nám podarí nájsť vhodný byt, pretože lepši prístup si klient ani nemôže želať. Ďakujem za vašu ochotu. Kiežby sa môj email dostal i k vašim kolegom a partnerom, pretože si oficiálne poďakovanie zaslúžite. Veľa úspechov a teším sa na ďalšie stretnutie.

Elena

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu