Referencie klientov

Ďakujeme za ocenenie našej práce, napĺňa nás to a motivuje.

V.B. predávajúci RD Nová Dedinka

S prácou realitnej maklérky som bol nadmieru spokojný, nakoľko zastupovala moje záujmy vo veci predaja rodinného domu nielen po komplexnej odbornej stránke, ale výborne zastúpila aj pozíciu tzv. mediátorky. Budúcim kupcom sa nepodarilo včas si zabezpečiť peniaze na kúpu môjho rodinného domu, pričom realitná maklérka bola pripravená pomôcť budúcim kupcom vo veci získania pôžičky. Na základe jej profesionálneho konania som napokon súhlasil s podpísaním dodatku zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a neľutoval som. Do 4 dní kupujúci peniaze nadobudli a môj dom bez ďalších problémov odkúpili. Ďakujem pani Grebeči.

V.B. predávajúci RD Nová Dedinka
T.R. predávajúci 2i byt Bratislava

Po neúspešnom pokuse trvajúcom vyše 3 mesiace predať štýlový 2 izbový byt v širšom centre Bratislavy inou realitkou, som sa rozhodol pre spoluprácu s pani Grebeči. Fotky aj homestaging boli spravené profesionálne a výrazne lepšie ako predtým, čo naozaj pomohlo predať byt do 3 týždňov. Maximálna spokojnosť, dobrá komunikácia.

T.R. predávajúci 2i byt Bratislava
I.H.

Náš kontakt s Monikou Grebeči sa začal náhodne obhliadkou bytu, a vďaka výbornej a flexibilnej spolupráci pokračoval aj pri predaji a kúpe ďalších nehnuteľností v našej rodine. Monika Grebeči sa snaží v maximálnej miere uspokojiť požiadavky klienta, poradí a usmerní aj klienta, ktorý nie je vo sfére kúpy/predaja nehnuteľností skúsený. Každá komunikácia, či už osobná, alebo telefonická, nás presvedčila o tom, že Monika Grebeči svoju prácu vykonáva s láskou, radosťou, trpezlivosťou a v snahe konať v najlepšom záujme klienta. Moniku Grebeči by som odporúčala svojim známym ako dôslednú, korektnú, dôveryhodnú, a veľmi milú agentku. Ak bude moja rodina potrebovať realitné služby, obrátime sa na ňu opäť.

I.H.
Manželia K.

Pani Monika Grebeči pracuje na profesionálnej úrovni. Ocenili sme jej znalosti a odporúčania v oblasti legislatívy spojenej s predajom nehnuteľnosti, financovaním a výbornou orientáciou na realitnom trhu. Pri samotných obhliadkach pôsobila veľmi milo, dôveryhodne a profesionálne bez problémov aj v anglickom jazyku. Pani Grebeči odporúčame a v budúcnosti by sme určite jej služby opäť využili.

Manželia K.
S.V.

S pani Monikou Grebeči som sa stretla pri predaji môjho 2 izb.bytu v Rusovciach. Hneď pri prvom stretnutí ma zaujala svojím milým úsmevom a ľudským prístupom. Jej práca je veľmi profesionálna. Pomohla mi nainštalovať byt, aby hneď pri prvej návšteve potencionálnemu kupcovi byt ukázal svoje plusy a zaujal. Aj vďaka prístupu a práci pani Grebeči sa byt predal veľmi rýchlo. Nemusela som sa o nič starať, pani maklérka ma navádzala na jednotlivé ďalšie kroky, všetko dopredu zabezpečovala, takže som len podpisovala čo bolo treba, až po založenie nehnuteľnosti na nového majiteťa do katastra. Ďakujem pani Grebeči za vysokoprofesionálnu prácu.

S.V.
Mgr.  Michal M.

S prácou realitnej maklérky sme boli nadmieru spokojní. Flexibilita, otvorená komunikácia, používanie nových technológii, prehľad vo svete realít, príjemné vystupovanie, pripravenosť - týmito slovami by som opísal pani Mgr. Moniku Grebeči pri pomoci predaja našej nehnuteľnosti. Oslovilo nás viacero maklérov, nikomu sme ale nepodpísali exkluzivitu, lebo sme nechceli. Keď nás navštívila pani Mgr. Grebeči, zostali sme so ženou zaskočení, nakoľko sme nečakali vyššie spomínané vlastnosti a schopnosti. Ako sme dopadli s predajom nehnuteľnosti nebudem ani písať, po tejto recenzii to musí byť jasné každému :)

Mgr. Michal M.
Z.K.

Absolútna spokojnosť, profesionálny prístup, vždy k dispozícii a ochotná pomôcť, ak niečomu nerozumiete dôkladne vysvetlí. Najprv som byt chcela prenajať – každý mávol rukou, že byt pekný – škaredá štvrť...p. Grebeči ho po týždni prenajala na 2roky!!!! A to som mala pred ňou mala najatú realiťáčku, kt. mi tvrdila, že mám to dať hocikomu, no ja som nechcela nikoho so  psom – aby nesmrdeli parkety atď. po týždni prišiel pár a zdržali sa J)) Po rozhodnutí predať byt, mi po prvej ohliadke prvý záujemca byt kúpil. Úplne úzasná realiťáčka, kt. môžem iba doporučiť a aj som to robila. No známi si našli vždy niekoho iného a predávali nehnuteľnosti fakt dlho. P. Grebeči volávam doteraz, zvažujem kúpu, vždy ochotne poradí, povie svoj názor... nemenila by som!

Z.K.
Lucia V.

Ak hľadáte človeka, ktorý by Vám mal byť nápomocný, mal by byť samostatný, spoľahlivý, ústretový a nápaditý vo svojom obore, Monika je šéfkou tohto oddelenia :-). Pomohla nám s predajom a následnou kúpou nehnuteľnosti, zorganizovala celý proces na výbornú, dôkladne pripravila a dotiahla do konca všetko potrebné. Aj vďaka nej išlo všetko veľmi hladko a dnes máme krásne bývanie. Monika nie je len výborná maklérka, ale je to empatický človek s veľkým srdcom.

Lucia V.
V.F.

Pani Grebeči je profesionálka na úrovni. Od prvého momentu bolo zrejmé, že sa problematike venuje už dlhé roky. Veľmi som ocenil jej prístup a ochotu pracovať aj mimo štandardných hodín a dotiahnutie práce do konca bez toho, aby som musel byt angažovaný.

V.F.
Júlia&Martin

Monika, ďakujeme vám za sprevádzanie, trpezlivosť a ochotu pri predaji nehnuteľnosti. Lepšieho človeka ako vás sme si ani nemohli priať. Veľmi veľká profesionalita a odbornosť, ktorá nesmie zostať nepovšimnutá. Sme šťastní, že ste nás priviedli do úspešného konca. Prajeme vám veľa spokojných klientov a úspech nielen v pracovnom ale i osobnom živote.

Júlia&Martin

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu