Nehnuteľnosť v Dubaji

Nehnuteľnosti v Dubaji

Prečo práve Dubaj?

Jedinečné a luxusné nehnuteľnosti v obľúbenej slnkom zaliatej turistickej destinácii. Dubaj ponúka pieskové pláže, luxusné reštaurácie, obchodné centrá, golf a energiu pulzujúcej metropole. Služby ako sú bazény, posilňovne, wellness, kiná, parkovacia služba 24/7 a iné sú samozrejmosťou. Najbezpečnejšie mesto na svete, moderná infraštruktúra, celoročný turizmus, vysoká úroveň školstva a zdravotníctva, stabilne rastúca ekonomika.

Prečo si vybrať nás?

Milujeme to, čo robíme. Vždy pripravíme pre vás individuálnu ponuku nehnuteľností šitú na mieru, podľa vašich potrieb a špecifikácií. Spolupracujeme s overenými developermi luxusných nehnuteľností. U nás získate plnú zákaznícku podporu - od stretnutia na letisku až po odovzdanie nehnuteľnosti a prevzatie dokumentov. Výber nehnuteľností v tejto krajine siaha od štýlových apartmánov v luxusných developerských projektoch s vysokými výnosmi až po úžasné vily a veľké domy v najlepších štvrtiach.Kúpa nehnuteľnosti je zodpovedný krok, ktorý si vyžaduje starostlivú prípravu. A nákup nehnuteľností v zahraničí, najmä v Dubaji, je ešte väčší.

Prečo odporúčame investovať v Dubaji?

V Dubaji  je vysoká výnosnosť investícií do 10% a diverzifikácia investícií. Minimálne alebo nulové daňové zaťaženie pre vlastníkov nehnuteľností. Strategická poloha s dostupnosťou do 6 hodín letecky z BA / Viedeň. Rozvoj Dubaja – rýchla výstavba projektov. Podpora rozvoja a inovácií vládou a je tu tiež možnosť získať hypotéku.

Fakty o Dubaji, ktoré ohromia aj tých, ktorí už o tomto meste veľa počuli

Dubaj je jedným z najrýchlejšie rastúcich miest na svete. 

  1.  Vozový park dubajskej polície zahŕňa autá ako Aston Martin, Ferrari a Mercedes. Tieto autá nie sú ukazovateľom luxusu a postavenia. Na prácu sú naozaj potrebné, pretože len pomocou športových áut dobehnete rýchle autá jazdiace po meste.
  2. Iba 23 % obyvateľov Dubaja tvoria Emiráti.
  3. Každý štvrtý žeriav na Zemi sa nachádza v Dubaji.
  4. Pre ženy sú k dispozícii samostatné vozne v metre, špeciálne oddiely v autobusoch a dokonca aj taxík určený len pre ženy.
  5. V Dubaji si môžete zalyžovať uprostred púšte.
  6. V Dubaji je minister šťastia.

Ponuka nehnuteľností v Dubaji

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu