Predaj, prenájom a kúpa nehnuteľnosti

Základným pilierom našej práce je sprostredkovateľská činnosť. Cieľom predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti je zmena v bývaní. Naším cieľom je splniť Vaše predstavy o tejto zmene. Bez starostí, profesionálne a s rozvahou vás prevedieme celým procesom. Zverte sa do našich rúk a nesklameme vás.

Ocenenie nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti predáva, a pri správne stanovenej cene netreba premýšľať nad tým, či sa bude nehnuteľnosť predávať, alebo sa predá. Radi za vás rozluskneme túto dilemu. Ku každej nehnuteľnosti pristupujeme zodpovedne a seriózne. Obráťte sa na nás, stanoveníme predajnú cenu vašej nehnuteľnosti a vyriešime prvý krok úspešného predaja.
Zistiť cenu

Homestaging

Home staging je súčasťou prezentácie vašej nehnuteľnosti. Vďaka dôslednej a estetickej príprave nehnuteľnosti sa zvýši jej potenciál a možnosť zobchodovať ju za čo najvyššiu cenu. Štýlovým "uprataním" upúta nehnuteľnosť pozornosť záujemcov na fotografiách ako aj na samotnej osobnej obhliadke. Prvý dojem je totiž dôležitý...

Profesionálne fotenie

K dokonalej prezentácii nehnuteľnosti patrí aj dokonalá fotografia. Vyzdvihne jej pozitíva a vtiahne vás až do vnútra.... Vašu nehnuteľnosť nafotíme profesionálne, s dôrazom pre detail a s cieľom zaujať, a zamilovať na prvý pohľad...

Marketing

Kvalitný predaj a prenájom nehnuteľnosti si vyžaduje osobnú angažovanosť makléra, jeho 100% nasadenie a zodpovednú prípravu. K tomu samozrejme patrí dôkladné premyslenie jednotlivých krokov marketingu, nastavenie stratégie s cieľom predať a prenajať. Pri osobnom stretnutí s vami a oboznámení sa s nehnuteľnosťou, si spoločne prejdeme procesy, nastavíme rozssah a formu inzercie na realitných portáloch, Facebooku, Instagrame, a našej web stránke. Zaháji sa spolupráca s realitnými kanceláriami, a oslovia sa záujemci z našej internej databázy. Všetky kroky sa zrealizujú za účelom vyhľadať záujemcu v čo najkratšom čase.

Obhliadky

Vitajte a vstúpte. Týmito slovami privítame záujemcov o kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti. Ku záujemcom pristupujeme profesionálne, ľudsky a s úsmevom, pričom načúvame ich potrebám a prevedieme ich celou nehnuteľnosťou tak, aby sa dozvedeli podstatné informácie, nacítili atmosféru nehnuteľnosti a odchádzali s pocitom, že práve tu našli ich nový domov.

Servis

Rozhodli ste sa pre zmenu. My vás procesom zmeny budeme sprevádzať od prvého stretnutia až po odovzdanie kľúčov. Naším cieľom je pracovať s dôrazom na individuálny prístup a seriózne jednanie. Sme pripravení vybaviť všetko potrebné a odbremeniť vás od starostí. Súčasťou našej práce je spolupráca s katastrami, bankami, hypotekárnymi špecialistami, znalcami, ako aj správcovskými spoločnosťami. Zabezpečíme podklady pre získanie hypotéky, vypracovanie znaleckého posudku, vystavenie potvrdení a uhradíme poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bonusom na záver je zabezpečenie plynulého odpisu stavov a prehlásenie odberateľa u príslušných dodávateľov energií, ako aj prihlásenie u správcu a na úradoch.

Právne poradenstvo

Úspešný predaj alebo prenájom je potrebné ošetriť kompletným a kvalitným právnym servisom, ktorého súčasťou je aj príprava náležitej zmluvnej dokumentácie. Spolupracujeme s profesionálnou advokátskou kanceláriou a vďaka jej dlhoročným skúsenostiam v oblasti realitného práva, vás budeme procesom bezpečného predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti sprevádzať s ľahkosťou a bez obáv.

Hypotéka a financovanie

Kúpa nehnuteľnosti predstavuje mnohokrát nemalú celoživotnú investíciu a vyžaduje si aj schválenie hypotekárneho úveru. Spolupracujeme so skúsenými hypotekárnymi špecialistami, ktorých cieľom je získať čo najvýhodnejší úver, a to pre každého klienta individuálne, ušitý na mieru podľa jeho potrieb. Títo profesionáli vás odbremenia od starostí s vybavením úveru, a nájdu vhodné riešenia na mnohé situácie, ktoré vznikajú v celom procese schvaľovania úveru. V prípade záujmu vám vedia pomôcť aj s poistením.

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu