06.04.2023

4 tipy ako si vybrať vhodnú nehnuteľnosť

4 tipy ako si  vybrať vhodnú nehnuteľnosť

Pokiaľ hľadáte spôsob, akým dosiahnuť dokonalú rovnováhu medzi  podnikaním a osobným životom (ak máte ten typ podnikania, ktorý môžete prevádzkovať v dome), kúpa vhodnej nehnuteľnosti je pre vás ideálnym riešením.

 

S tým správnym domom môžete totiž vytvoriť priestor ako na podnikanie, tak aj na relax či šport. Takéto riešenie vám umožní sústrediť sa na veci, ktoré sú pre vás najdôležitejšie. Šetrí čas, eliminuje stres, optimalizuje náklady a pomôže vám tak vytvoriť si unikátny, slobodnejší a flexibilnejší životný štýl. Taký, ktorý vyhovuje práve vám.

 

Ako skúsená realitná maklérka, mám pre vás niekoľko tipov pri hľadaní vhodnej nehnuteľnosti:

 

  1. Uistite sa, že nehnuteľnosť ako aj oblasť v ktorej sa nachádza, je vhodná pre váš typ podnikania. Ak si chcete napríklad zriadiť v dome fotoateliér, či kozmetický salón, alebo malé jógové štúdio, rozhodujúce parametre budú iné, ako v prípade právneho poradenstva, či vedenia účtovníctva.
  2. Uistite sa, že máte prístup ku všetkým potrebným službám, ako je dobré internetové pripojenie, elektrina a pod.
  3. Investujte ideálne do Holodomu, postaveného z kvalitných materiálov, ktorý je ekologický a energeticky úsporný a ktorý vám dáva (v prípade, že v ňom budete aj podnikať) priestor pre sebarealizàciu a možnosť nadizajnovať si ho od začiatku podľa vlastných potrieb. Budete tak obklopení pohodlným a príjemným prostredím presne podľa vašich predstáv.
  4. Keď podnikáte z domu, môžete využiť výhody optimalizácie nákladov, keďže niektoré náklady ako internet, energie, voda atp. budete využívať aj pre vaše podnikanie aj pre bývanie v dome.

 

Kúpou kvalitného domu - ideálne priamo od developera, sa rozhodujete pre skvelú investíciu do budúcnosti, pretože jeho hodnota časom určite porastie. 

 

Z našej ponuky domov pre vás vyberáme :

https://grebecireal.sk/ponuka-nehnutelnosti/predaj-5-izieb-zahrada-terasa-parking-el.zaluzie-tehla-vhodne-na-podnikanie-monardova-bratislava

 

Kde nás nájdete?

Chcete vedieť cenu Vašej nehnuteľnosti?

Zistiť cenu